Telefon, Awaryjnych, Linia, Słuchawki   +48 33 810 12 07    Koperta, Otwarte, Mail, Opłaty Pocztowe  bgtrans@bgtrans.pl


04.jpg

Certyfikat

O nas Email

Pojawiliśmy się na rynku usług transportowych w 2006 roku. Przez ten okres zdążyliśmy sobie wypracować opinię firmy rzetelnej, solidnej i posiadającej zaplecze najwyższej jakości.

Istotą naszej działalności jest świadczenie swoim klientom kompleksowych usług transportowych na terenie kraju i Europy. Priorytetami przedsiębiorstwa są: terminowość dostaw, dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb odbiorców oraz gwarancja bezpiecznego dostarczenia towaru do klienta.

Bazujemy na szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu profesjonalnej kadry pracowników, jak również nowoczesnych narzędziach informatycznych. Naszym klientom zapewniamy fachową, oraz profesjonalną obsługę. Naszymi priorytetami są solidność i terminowość świadczonych usług jak  również sprawność i bezpieczeństwo taboru.

Dysponujemy pojazdami własnymi oraz dostępnymi na bazie umów, o ładowności od 1,5T-24T oraz powierzchni do 33 miejsc paletowych. Przewożone przez nas ładunki od momentu ich podjęcia do wyładunku objęte są pełnym ubezpieczeniem OC Przewoźnika na kwotę 300 000 EUR zarówno w przewozach międzynarodowych jak i w przewozach krajowych. Firma posiada także OC Spedytora na kwotę 300 000 EUR.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym i Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy.

Czujemy się współodpowiedzialni za nasze środowisko, dlatego wszystkie nasze samochody spełniają normy ekologiczne Euro 5.

Posiadamy także własny magazyn logistyczno-przeładunkowy, w ramach którego zapewniamy pełną obsługę magazynową (przechowywanie towaru, rozładunek, załadunek, przeładunek).

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do współpracy.

Zespół BG-Trans

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Nasz Adres

BG-TRANS
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa

ul. Legionów 54
43-300 Bielsko-Biała

Kontakt

tel.: +48 33 810 12 07
fax: +48 33 821 10 89
e-mail: bgtrans@bgtrans.pl

310x150